Стандарт Windrider

Стандарт навчання в кайт-школах Windrider

Windrider – перший кайт-клуб в СНД. За 19 років роботи ми накопичили величезний досвід у навчанні кайтсерфінгу, і в нас склалася ефективна програма. Вся програма навчання розписана по пунктах у відповідному сертифікаті. Про проходження кожного з пунктів робляться відповідні позначки. Іншими словами, ви гарантовано пройдете всі етапи навчання.

  • За 18 років роботи ми нажили багатий досвід і розвинули ефективну систему навчання, постійно оптимізуючи її. І не припиняємо вдосконалюватись.
  • Ми застосовуємо дієві методики, розроблені за довгі роки, і весь інструкторський склад з ними добре знайомий.
  • Наші інструктори працюють весь рік, набуваючи досвід кайт-навчання в різних умовах у різних місцях земної кулі.
  • Ми забезпечуємо максимально повне навчання з грамотним просуванням від простого до складного. В нашому арсеналі велика кількість підвідних вправ, які допоможуть вам поетапно, з розумінням засвоїти непрості або незвичні дії. Весь асортимент нав’язувати не будемо, та неодмінно застосуємо ті, що будуть найефективнішими для вас.

Сертифікат про пройдене кайт-навчання

Стандарт Windrider - сертифікат

Після закінчення навчального курсу ми дамо вам сертифікат, який підтверджує завершення курсу. Документ завірений підписами та печаткою керівників клубу Windrider, які гарантують обсяг і якість, що відповідають цьому стандарту. Іншими словами, таким чином ви гарантовано отримуєте безпечне та якісне навчання відповідно до високого стандарту Windrider.

Зверніть увагу:

Оскільки навчання кайтсерфінгу ніяк не ліцензовано в Україні на цей момент, на жаль, воно часто має дещо хаотичний характер: кайт-школи навчають на власний розсуд, і далеко не завжди це виходить досить добре та в достатньому обсязі.

IKO. Крым 
Іноді пошуки гарантій якості приводять майбутніх кайтерів до більших світових структур – таких, як, наприклад, IKO (Міжнародна організація кайтбордингу). Протягом довгого часу в Україні не було афілійованих центрів IKO, а на всю Росію був лише один у Москві. Та зараз на мапі можна побачити вже 2 московські та 2 кримські школи. Для райдера сертифікат IKO не є необхідністю, що б не говорили прибічники системи. Та якщо вас все ж таки привабить світовий розмах IKO, неодмінно перевірте школу на https://www.ikointl.com/IKO-Kite-Schools-Centers та інструктора на https://www.ikointl.com/iko-kite-members-community (див. цьогорічний скріншот): вам мають видати сертифікат на ID того інструктора, який вас навчав, а не його керівника або стороннього спеціаліста. А якщо ні, це небезпечний обман: система передбачає, що сертифікований інструктор має навчати сам (і видавати сертифікати учням, яких навчив особисто). Інакше це зовсім не та якість і безпека IKO. До речі, у Віндрайдері є інструктори IKO, тож, якщо це дійсно важливо для вас, повідомте завчасно – і ми направимо вас до такого інструктора.

Мы вважаємо, що стандарт навчання WINDRIDER − надійне рішення в наших реаліях: ми уважно стежимо за його дотриманням у наших школах, аби забезпечити якісне та безпечне навчання кайтсерфінгу в місцевих умовах.

До навчальної програми входять такі пункти:

1. Підготовка кайта до запуску
2. Ознайомлення з матчастиною та її системами безпеки
3. Теорія вітрового вікна й основи керування кайтом
4. Відпрацювання навичок керування кайтом
5. Активація систем безпеки
6. Підйом і посадка кайта, рестарт кайта з води
7. Правила безпеки під час підйому та посадки кайта
8. Відпрацювання руху по воді без дошки
9. Вивчення теорії водного старту та руху на дошці
10. Підготовчі вправи до водного старту
11. Відпрацювання водного старту
12. Практичні заняття з підбору дошки
13. Самостійна евакуація на воді
14. Відпрацювання руху правим і лівим галсами
15. Контроль швидкості
16. Зміна галсу
17. Теорія руху проти вітру
18. Вивчення правил безпечної поведінки на воді
19. Вивчення правил розходження на воді

Додатково ви навчитеся:

— правильно обирати місця та зону катання;
— оцінювати потенційні небезпеки;
— розбиратись у прогнозі вітру;
— оцінювати силу, напрямок і турбулентність вітру;
— підбирати спорядження, виходячи з вітрових умов.

✉️ Пишіть:
kites.com.ua@gmail.com

☎️ Телефонуйте:
+38050-933-40-80
+38067-777-80-50

Залиште заявку на навчання:
ЗАЯВКА

Дивіться відео на YouTube:
Ютуб-канал кайт-клуба Windrider

Ми в соцмережах:

Кайт-клуб Windrider в Facebook

Кайт-клуб Windrider в Instagram