Кайт-школи

 

Кайт-школи Windrider

Влітку на морі чудово. І не лише розслаблено байдикувати у відпустці, а й активно відпочивати – особливо з вітром і кайтсерфінгом. Навчання кайтсерфінгу в Україні нині не рідкість. Та, якщо ви вирішили навчитися кататися з кайтом, краще це робити на лиманах Одещини та Херсонщини. Там найсприятливіші умови для навчання кайтсерфінгу, яких годі шукати деінде: рівне мілководдя, пологі береги та непогана вітрова статистика.

Хоча в Україні тут і там виникають кайт школи, на жаль, не всі навчають кайтсерфінгу на гідному рівні. Якість навчального процесу, а разом з нею і прогрес учнів залежать від кількох факторів: і від професійності та особистої майстерності кайт інструкторів, і від методики, і від матчастини, і від місця навчання. І в нас є кілька кайт-станцій, які вже багато років постійно діють на вдалих локаціях, з доброю матеріальною базою та штатом надійних, грамотних інструкторів.

Щоб наше кайт навчання проводилося в найкомфортніших умовах, ми враховуємо низку нюансів. Для цього необхідна добра вітрова статистика, тобто якомога більше вітряних днів на сезон. Потрібна неглибока акваторія, де кайт інструктор з учнем можуть легко пересуватися пішки. Та ще важливо, щоб під водою не ховалися перешкоди, які створять аварійну й травмонебезпечну ситуацію (гострі камені, розбиті пляшки та подібне сміття або інші сюрпризи). А ще дуже зручно, коли ліниво розслаблені пляжники відпочивають подалі від спота.

І варто зауважити, що таких місць в Україні не так вже й багато. Тут коротко про найкращі з них – там і розташувалися наші школи. Дивлячись на карту зліва направо (з заходу на схід):

Сергіївка

Одеська область, Білгород-Дністровський район.
Водойма: Будацький лиман.
Доволі мілководний лиман, зручна коса, маленький тихий курорт (але весела Затока поруч).

Коблеве

На межі Миколаївської та Одеської областей.
Водойма: Тилігульський лиман.
Зручні для навчання мілини, заповідна природа, споти на дамбі та косах. Курортне Коблеве поруч, Одеса зовсім близько, та й Миколаїв неподалік.

Лазурне

Херсонська область, Скадовський район.
Водойма: Джарилгацька затока.
Кілометри мілководдя, найпросторіші споти й акваторія, море поруч, усі зручності маленького курорту зовсім близько.

Арабатська стрілка

Херсонська область, Генічеський район.
Водойми: Азовське море й озеро Сиваш.
Школа – на морському березі Арабатської стрілки між Генічеськом і Генічеською Гіркою, з білим піском і великою мілиною. А коли західний вітер кличе на Сиваш, їхати недалеко – а там іще більше мілководного простору.

Як дістатися?

 

✉️ Пишіть:
kites.com.ua@gmail.com

☎️ Телефонуйте:
+38050-933-40-80
+38067-777-80-50

Залиште заявку на навчання:
ЗАЯВКА

Дивіться відео на YouTube:
Ютуб-канал кайт-клуба Windrider

Ми в соцмережах:

Кайт-клуб Windrider в Facebook

Кайт-клуб Windrider в Instagram