Курс кайт-навчання

Як навчитися кайтбордингу

Навчання кайтсерфінгу

Ми навчаємо чоловіків і жінок будь-якого віку. І щоб навчитися кататись, не потрібна особлива фізична підготовка. А дітей навчаємо років з 7 (якщо важать не менше, ніж 30 кг). Зазвичай повного курсу навчання цілком достатньо, щоб не тільки засвоїти ази, але й стати доволі самостіним райдером – і кататися безпечно, з розумінням і задоволенням.

Варто зазначити, що навчання кайтингу (як і будь-яка освіта) може бути різним. Уміти кататись і вміти навчати – то є різні речі. На жаль, нерідко доводиться бачити, як навчають без необхідного уявлення про це. Нам неодноразово доводилося навчати людей, які вже десь починали вчитися й розчарувалися в кайтсерфінгу – та навіть боялися кайта. Тому уважно вибирайте, де навчатися, та беріть до уваги рекомендації.

Наш досвід навчання – вже понад 19 років: Windrider – перша кайт-школа в СНД. І ми мали достатньо часу та практики, щоб ретельно розробити програму та скласти курс із великою кількістю підвідних вправ. Вони побудовані за принципом від простого до складного. Без екстриму в навчанні! Програма щадна та зрозуміла, вона також добре підходить жінкам і дітям.

Усі інструктори нашого кайт-клубу володіють ефективними методиками навчання й технікою безпеки.

Навчання в наших школах здійснюється за стандартом Windrider. Після закінчення курсу ми видамо вам відповідний сертифікат. Це документ, завірений підписами та печаттю керівників клубу та обласної федерації кайтсерфінгу й віндсерфінгу, що гарантує якість і обсяг відповідно до цього стандарту. В сертификаті чітко прописані всі пункти навчання, які ви маєте пройти. Про пройдені етапи навчання робляться відповідні записи, що допомагає послідовно вивчати програму без пропусків. Навчальна програма повна, вона містить усе необхідне для самостійних занять кайтсерфінгом, а безпеці приділяється особлива увага. Програма навчання вважається завершеною, коли ви пройшли всі пункти, прописані в сертифікаті. Таким чином, пройшовши наш курс, ви здобудете доцільний максимум корисних знань і якісних навичок.

Для нас важливо, щоб ваше долучення до кайтсерфінгу було радісним для всіх. Тому наш кайт клуб ретельно контролює якість навчання в своїх школах, щоб ви легко й безпечно для себе й оточуючих стали самостійним учасником руху на воді.

До програми повного курсу навчання входять такі пункти:

1. Підготовка кайта до запуску
2. Ознайомлення з матчастиною та її системами безпеки
3. Теорія вітрового вікна й основи керування кайтом
4. Відпрацювання навичок керування кайтом
5. Активація систем безпеки
6. Підйом і посадка кайта, рестарт кайта з води
7. Правила безпеки під час підйому та посадки кайта
8. Відпрацювання руху по воді без дошки
9. Вивчення теорії водного старту та руху на дошці
10. Підготовчі вправи до водного старту
11. Відпрацювання водного старту
12. Практичні заняття з підбору дошки
13. Самостійна евакуація на воді
14. Відпрацювання руху правим і лівим галсами
15. Контроль швидкості
16. Зміна галсу
17. Теорія руху проти вітру
18. Вивчення правил безпечної поведінки на воді
19. Вивчення правил розходження на воді

І ви напевно захочете запитати нас про такі речі:

Час роботи
Зазвичай школи працюють з 1 травня до кінця вересня.

Оплата
За курс навчання ми беремо передплату в повному обсязі. Погодинну оплату – після заняття, по факту навчального часу (мінімум за одну годину). Ось актуальні ціни на різні форми навчання та описи курсів.

Що треба взяти з собою на заняття
Якщо маєте гідрокостюм, гідровзуття, трапецію – беріть із собою: власні речі “ближче до тіла”. Якщо їдете навесні або восени, і на березі знадобляться теплі речі (куртка, штани й т.ін.), влітку – залежно від погоди.

Якщо ви не встигли закінчити навчання
Ви можете приїхати ще. Оплачений курс навчання дійсний протягом усього поточного сезону (з 1 травня до закриття шкіл у вересні). Також можна зробити перерахунок, і ви заплатите лише за використані години (тільки не забувайте, що в курсах кожна шоста година в подарунок).

Скільки годин на день можна навчатися
Зазвичай одне заняття триває близько двох годин. Це індивідуально: інструктор спостерігає за вашим станом, і коли втома нівелює ефективність навчання, тренування припиняється. Практика доводить, що втома настільки перешкоджає засвоєнню інформації, що ви починаєте напрацьовувати неправильну техніку.

Чи треба домовлятися заздалегідь, записуватися на навчання
Так, це зручніше для всіх. Адже краще приїхати до інструктора, який очікує на вас у сприятливих для навчання умовах, ніж навмання. Подайте заявку на навчання, це просто.

Якщо ви записалися на навчання, але не сидите на місці
У цьому разі ми подзвонимо вам, побачивши сприятливий прогноз, і домовимося про день і час заняття.

А якщо ви хочете ще щось уточнити, дзвоніть або пишіть та розпитуйте:
+38(050)933-40-80
+38(067)777-80-50
kites.com.ua@gmail.com
https://www.facebook.com/windriderclub
https://www.instagram.com/windrider_club/

 

✉️ Пишіть:
kites.com.ua@gmail.com

☎️ Телефонуйте:
+38050-933-40-80
+38067-777-80-50

Залиште заявку на навчання:
ЗАЯВКА

Дивіться відео на YouTube:
Ютуб-канал кайт-клуба Windrider

Ми в соцмережах:

Кайт-клуб Windrider в Facebook

Кайт-клуб Windrider в Instagram