Що таке школа кайтсерфінгу?

Якщо ви зацікавилися катанням із кайтом і захотіли навчитися цього, у вас напевно виникло вже чимало питань. Де і як можна пройти розумне навчання кайтингу (кайтсерфінгу, кайтбордингу)? Що таке школа кайтсерфінгу? Чи є стандарти навчання? Чи довго навчатися? І як узагалі проходитиме навчання?

Давайте прояснимо все по порядку.

Де і як можна пройти розумне навчання кайтингу (кайтсерфінгу, кайтбордингу) і що таке кайт-школа?

Розумне навчання можна пройти в добрій кайт-школі, де є:

  • оптимальне для навчання місце;
  • усе необхідне обладнання (і спорядження для різних умов, і радіозв’язок, і засоби захисту); а коли будете готові обзавестися власним спорядженням, зможете скористатися знижкою в кайт-магазині клубу;
  • грамотно складена програма і добре організований процес навчання;
  • добросовісні професійні інструктори.

Ось сума факторів, які сприяють успішному та безпечному навчанню. Краще, коли це стаціонарна школа з необхідними зручностями (зазвичай це сезонні конструкції, а не капітальні будівлі), а не виїзна з шатром: це не лише комфортніше й надійніше (ви завжди знайдете її на тому самому місці), а й практичніше (вітрові умови спостерігаються на місці, можна успішно користуватися також термічними вітрами, а не тільки прогнозованими).

Школа кайтсерфінгу. Кайт-станція Windrider Коблеве

Чи є стандарти навчання?

Авжеж, стандарти навчання існують. В наших краях це стандарти двох організацій-ровесниць: Міжнародної організації кайтбордингу (IKO) та кайт-клуба WINDRIDER (першого кайт-клуба в СНД).

  • Міжнародна організація кайтбордингу (IKO) пропонує свою програму навчання й сертифікує інструктороів і школи для роботи за нею. Але є нюанс: на доступній території України немає афілійованих центрів IKO (в Криму з’явилися два в 2019 році). Сертифікований за цією системою інструктор може навчати й видавати сертифікати учням, яких навчив особисто. Тому, якщо вас приваблює масштабність і солідність світової організації і ви хочете отримати обіцяні якість і безпеку IKO, обов’язково перевірте школу на https://www.ikointl.com/IKO-Kite-Schools-Centers та інструктора на https://www.ikointl.com/iko-kite-members-community (після закінчення навчання вам мають виписати сертифікат на ID вашого інструктора, а не його керівника чи стороннього спеціаліста).
  • Кайт-клуб WINDRIDER має свій стандарт навчання. Ця навчальна система розвивається та вдосконалюється вже 18 років. Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат, де точно відображено пройдені пункти програми. Про це ми й розповімо докладніше далі.

Чи довго навчатися?

Навчатися доведеться недовго, зазвичай не більше тижня. На повний 12-годинний курс треба кілька вітряних днів. Якщо захочете одразу ж закріпити або ще трохи відточити набуті навички, візьмете ще викатку після курсу (скільки захочете днів).

Як узагалі проходитиме навчання?

✉️ Пишіть:
kites.com.ua@gmail.com

☎️ Телефонуйте:
+38050-933-40-80
+38067-777-80-50

Залиште заявку на навчання:
ЗАЯВКА

Дивіться відео на YouTube:
Ютуб-канал кайт-клуба Windrider

Ми в соцмережах:

Кайт-клуб Windrider в Facebook

Кайт-клуб Windrider в Instagram